Test na wierność

Zacznijmy od tego, że jeśli już znalazłaś bądź znalazłaś się na tej stronie to zapewne posiadasz wątpliwości co do wierności twojej drugiej połówki. Jeśli już masz tę pewność i chcesz zebrać dowody zdrady.

Przed przystąpieniem do testu przeprowadzamy z tobą wywiad na temat upodobań – nawyków figuranta, pamiętaj że wszystko jest ważne nawet pozornie mało ważne sprawy takie jak, ulubiona drużyna, jakiej muzyki słucha, czym się interesuje po za pracą mogą okazać się kluczowe do przeprowadzenia testu wierności.

Scenariusz może być różny:

Jedna z naszych testerek może próbować uwieść figuranta, lub zwyczajnie wyciągnąć z niego informacje zaprzyjaźniając się z nim.

Wszystko zależy od ciebie, to ty decydujesz w jaki sposób nasza testerka podejdzie do sprawy, i ty także masz pełen wgląd w informacje dotyczące testu a całość przebiega w pełni anonimowo z zachowaniem najwyższych zasad poufności.

Podstawowy test na wierność trwa 30 dni i jest wykonywany za pomocą elektronicznych środków komunikacji takich jak whatsapp, facebook, mail. Koszt takiego testu to 600zł. Napisz do nas jeśli chciałabyś rozbudować test o działania testera w terenie czy pomoc detektywa lub prawnika. Wtedy cena testu ustalana jest indywidualnie.

Pamiętaj, że na każdym z etapów trwania testu na wierność masz możliwość jego przerwania jak i otrzymania pełnych informacji.

admin

Author admin

More posts by admin

Leave a Reply

37 + = 44

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Open chat
W czym możemy pomóc?