Jak sprawdzić czy partner cię zdradza?

Kiedy tester wierności to dobre wyjście?

Mniej czasu we dwoje – pierwsza oznaka zdrady u kobiety?

Wcześniej przed wyjściem do sklepu zawsze proponowała, żebyście poszli we dwoje, a teraz wszędzie wychodzi sama? Miej oczy szeroko otwarte, bo ta oznaka zdrady u kobiety może oznaczać, że znalazła sobie innego kompana do codziennych zajęć. Jeśli chcesz mieć pewność, czy cię zdradza, porozmawiaj z nią. Może się okazać, że te krótkie ucieczki to niewinny pretekst do tego, by za tobą zatęsknić. A może po prostu wymyka się do kosmetyczki…

Bez telefonu ani rusz – czy to oznaka zdrady?

Czy zauważyłeś, że twoja ukochana ostatnio nie rozstaje się ze swoim telefonem, a laptop i tablet zostały zabezpieczone hasłem? Gdy ktoś dzwoni, słyszysz jedynie wibracje? Niestety, fakt, że ukochana trzyma telefon przy sobie, może być sygnałem na to, że nie chce się dzielić przychodzącymi wiadomościami, których najprawdopodobniej nie chciałbyś przeczytać…

Zaczęła dbać o wygląd – czy ona mnie zdradza?

Czy od kilku lat w łóżku widziałeś jedynie rozczochraną kobietę bez makijażu w bawełnianej koszuli nocnej? Choć ci to zbytnio nie przeszkadzało, luba z dnia na dzień nabyła satynowe spodenki i koronkową bieliznę? Być może zrozumiała swój błąd i postanowiła zacząć z powrotem dbać o siebie tak, jak podczas waszych początków. Gorzej jednak, gdy powodem takich zmian są początki, ale z kimś innym…

Za bardzo się stara – czy ona coś ukrywa?

Choć to dość kontrowersyjnie zabrzmi, jedną z oznak zdrady u kobiet jest ich nadmierne zaangażowanie w związek. Twoja luba nagle zaczęła gotować, wypytywać, co słychać u ciebie w pracy i sprawiać ci niespodzianki? Być może zaczęło brakować jej waszej bliskości. Jest jednak i gorszy scenariusz – podwójne życie i chęć rekompensaty popełnionych błędów. Bycie „zbyt” kochaną i troskliwą to niestety bardzo częste oznaki zdrady u kobiety.

Obojętność – prawie pewna oznaka zdrady?

Może być również odwrotnie. Zamiast nadmiernych starań, partnerka może być oziębła, zdystansowana i nieczuła. Zaczyna jej wiele w tobie przeszkadzać, a zamiast dopytywania co u ciebie i propozycji, aby wspólnie spędzić czas, w waszym domu panuje cisza i obojętność.

Pamiętajcie, że wszystkie te symptomy nie muszą być oznakami zdrady kobiet. Często powody są zupełnie inne. Jeśli ukochana nie ma ochoty na czułości, być może spowodowane jest to zmęczeniem, bądź jakąś dolegliwością. Obojętność lub podenerwowanie mogą wynikać ze stresów związanych z pracą.

Dowiedz się, czy partnerka nie ma do zrobienia ważnego projektu, którego deadline zbliża się wielkimi krokami albo czy w pracy nie panuje ostatnio napięta atmosfera. Wystarczy porozmawiać, a wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane jeśli to jednak nie przynosi skutku najlepszym rozwiązaniem będzie tester wierności który sprawdzi to wszystko za ciebie.

Oznaki zdrady u mężczyzny mogą wyglądać inaczej:

Oznaki zdrady, których nie możesz ignorować

Jak rozpoznać zdradę, skoro jest ona tak powszechna we współczesnych związkach, a internet i telefony komórkowe tylko ułatwiają niewiernemu partnerowi występną grę? Niestety świat nie zawsze jest taki piękny, jak chcielibyśmy go widzieć. Podobnie jest ze związkami – wiele rzeczy dzieje się tylko na pozór, partner publicznie nosi cię na rękach, stale wyznaje miłość, a tymczasem z boku robi to samo, tylko w tajemnicy, dla drugiej kobiety. Jakakolwiek tego nie byłaby przyczyna – zdrada partnera zawsze boli.

To się zdarza, czy tego chcemy czy nie, i niestety często jesteśmy ślepe na oznaki zdrady męża czy partnera, żyjąc w nieświadomości. Twoja druga połowa może starać się ukryć kochankę, ale niewierność wymaga przywiązywania wagi do szczegółów, co nie jest mocną stroną mężczyzn. Mało ostrożni partnerzy zostawiają mnóstwo tropów i dziwnie się zachowują, próbując zataić swoje działania.

Oznaki zdrady – niewierności partnera

Jeśli więc podejrzewasz, iż twój ukochany ma coś na sumieniu, dowiedz się, jak rozpoznać zdradę – poznaj najczęstsze oznaki zdrady, które potwierdzą, czy wdał się w romans:

1. Odchudza się i kupuje nowe ubrania, dba o siebie jak nigdy

Jeśli twój (na co dzień niezadbany) partner z wigorem zaczął trenować i lepiej się ubiera, to albo odnowiła mu się faza próżności, albo nie jest ci wierny. „Kiedy mężczyzna zaczyna interesować się ciuchami, fryzurami, manicurem i swoją cerą, pewnie próbuje zwrócić na siebie uwagę innej kobiety (lub mężczyzny)” – podkreśla znana amerykańska psycholożka i terapeutka seksualna Stephanie Buehler. Nowe garnitury, buty i woda kolońska to mogą być oznaki zdrady partnera, a przynajmniej wskazówka, że być może gra do innej bramki.

2. Mniej seksu może być oznaką zdrady lub impotencji?

Ta oznaka jak żadna inna pomaga rozpoznać zdradę. „Jeśli on nie jest zainteresowany uprawianiem z tobą seksu, prawdopodobnie zaspokaja potrzeby gdzie indziej” – uważa psychoterapeutka dr Tina Tessina, autorka książki „Money, Sex and Kids: Stop Fighting about the Three Things That Can Ruin Your Marriage“ (Pieniądze, seks i dzieci: Przestańcie się kłócić o trzy sprawy, które mogą zrujnować wasze małżeństwo). Innym symptomem, który przemawia za tym, że to kolejne oznaki zdrady, mogą być nowe techniki i pozycje miłosne, do których namawia cię w sypialni. Czyżby zdobywał doświadczenia w łóżku innej kobiety?

3. Znika na dłuższy czas, brak kontaktu

Uważaj na zmianę jego zwyczajów, które można śmiało podciągnąć pod oznaki zdrady. Danine Manette, autorka książki „Ultimate Betrayal: Recognizing, Uncovering and Dealing with Infidelity“ (Haniebna zdrada: rozpoznanie niewierności, ujawnienie i radzenie sobie z problemem) podkreśla: „Twój partner raczej cię zdradza, jeśli zaczął wcześniej wychodzić do pracy, częściej i na dłużej zostaje po godzinach”. Zwróć także uwagę, ile czasu spędza poza domem na zajęciach dodatkowych. „Powinno cię zaniepokoić, gdy coraz częściej i na dłuższy czas znika z domu” – dodaje Manette. Wreszcie, bądź szczególnie podejrzliwa, jeśli nie można się z nim skontaktować, gdy nie ma go w domu. „Jeśli powiedział, że pracuje do późna, ale nie odpowiada na telefony i SMS-y, to mogą być oznaki zdrady partnera – mówi dr Buehler.

4. Dodatkowe wydatki

Zdrada partnera może także wpłynąć przy okazji przyjrzenia się jego finansom. Twój partner nie musi kupować drogich prezentów ani opłacać rachunków za noc w hotelu z nową przyjaciółeczką. Nakryjesz go dzięki rachunkom za wystawną kolację. „Tajemnicze wydatki na karcie kredytowej pozwolą ci rozpoznać zdradę, a nawet go przyłapać“ – radzi dr Tessina. Jeśli chcesz rozpoznać zdradę, sprawdzaj paragony i kwity, upewnij się, że potrafi je wyjaśnić. On twierdzi, że biegał w parku, a w tym czasie zapłacił za drogą kolację? Złapałaś go na kłamstwie, nie da się nie zauważyć tu oznaki zdrady.

5. Telefon posiada hasło?

Nabierz podejrzeń, jeśli nagle zmienił hasło do komputera, wyczyścił historię w przeglądarce internetowej i ukrywa komórkę. To ewidentne oznaki zdrady męża lub partnera. Dlaczego? „Wiele osób, które mają romans, wpada przez billingi, po których widać, pod jaki numer ktoś stale wydzwania” – zdradza terapeutka rodzinna Donna Tonrey. „Także maile i Internet to źródło niezbitych dowodów”. Jeśli partner będzie chciał zatuszować swoje działania, zmieni hasła dostępu i PIN-y. A te oznaki zdrady męża nie pozostawiają jakichkolwiek wątpliwości.

6. Zmiana popdejścia do ciebie

Zdrada partnera może także powodować odmienne traktowanie ciebie. Twój ukochany nagle prowokuje awantury, krytykuje twój wygląd, kuchnię i stroje? Może to oznaczać, że próbuje wymiksować się ze związku, albo „porównuje cię z tą nową“ – zauważa Manette. I na odwrót, bądź równie czujna, jeśli nagle zrobił się dla ciebie słodki i troskliwy – to też mogą być nietypowe oznaki zdrady męża. Tuzin pięknych róż co tydzień to znak, że albo ma poczucie winy w związku ze zdradą, albo cieszy się, że wciąż go nie nakryłaś.

7. Ufaj swojej intuicji

Choć powyższe przykłady są znamienne, to szukając odpowiedzi na pytanie jak rozpoznać zdradę, zaufaj przede wszystkim swoim przeczuciom. Zdrada partnera nie zawsze jest oczywista. Manette radzi: „Znasz swojego partnera lepiej niż inni i pierwsza zauważysz oznaki zdrady w jego zachowaniu (pracę po godzinach, podenerwowanie, zwiększony/zmniejszony apetyty na seks), grafiku (częstsze podróże, spędzanie czasu poza domem) oraz w stosunku do ciebie. „Większość kobiet z perspektywy czasu mówi, że widziały symptomy zdrady, ale ignorowały je albo znajdowały dla nich wytłumaczenie”. Zamiast lekceważyć oznaki zdrady, porozmawiaj szczerze z partnerem o swoich uczuciach.

Co możesz zrobić gdy partner zdradza?

Jak poradzić sobie ze zdradą partnera to jedno z najtrudniejszych pytań, które stawiają sobie zdradzone kobiety. I niestety na to nie ma jedynej, skutecznej rady. Zdrada partnera boli do głębi, trudno po niej odbudować zniszczone zaufanie i odnaleźć miłość. Każda z nas musi poradzić sobie na swój sposób dźwignąć to, co zostało zniszczone. Bo to, że jedna kobieta będzie w stanie wybaczyć mężowi i żyć z nim dalej w szczęściu nie oznacza, że druga równie dobrze się w tym odnajdzie. Jak poradzić sobie ze zdradą partnera to indywidualna decyzja, którą każdy powinien podjąć sam. Najważniejsze jednak to potwierdzić chociażby skłonności do zdrady dlatego też warto zamówić usługę testera wierności, test na miłość może okazać się jedynym sensownym wyjściem z sytuacji.

admin

Author admin

More posts by admin

Leave a Reply

13 − 10 =

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Open chat
W czym możemy pomóc?